Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


matinfo

Toto je starší verze dokumentu!


Základní informace k předmětu

Předmět je vypisován ve dvou úrovních: v základní Beta (B, předmět MA1) a náročnější Alfa (A, předmět MA1A). K úrovním blíže viz Úrovně Alfa a Beta.

Název předmětu: Matematika I (zkratka MA1), kód 2011056,
                            Matematika I A (zkratka MA1A), kód 201A056

  • MA1 je povinný předmět v 1. ročníku bakalářského studia pro všechny studijní programy v rozsahu 4 hodiny přednášek + 4 hodiny cvičení, ukončený zkouškou.
  • Účast na cvičeních je povinná a cvičení jsou zakončena zápočtem. Podmínky udělení zápočtu stanoví vyučující. Udělení zápočtu je nutnou podmínkou pro přihlášení a účast u zkoušky.
  • Za úspěšně složenou zkoušku je studentovi uděleno 8 kreditů.
  • MA1A je volitelný předmět v 1. ročníku bakalářského studia pro všechny studijní programy. Jeho výuka je totožná s předmětem MA1 (nemá tedy samostatné přednášky a cvičení). Pro úspěšné absolvování ve studijním programu TZSI je však zkouška z předmětu MA1A povinná (to ovšem neznamená, že je nutná pro absolvování 1. ročníku; tuto zkoušku může student složit kdykoli během bakalářského studia).
  • student, který složí zkoušku z předmětu MA1A tím automaticky složil i zkoušku z předmětu MA1 se stejným výsledkem. Pokud však složí zkoušku z MA1A později než z MA1, výsledek zkoušky z MA1 se tím nemění.
  • za úspěšně složenou zkoušku z MA1A jsou studentovi připsány 4 kredity.

<-zpět

/data/www/mat.nipax.cz/data/attic/matinfo.1443038688.txt.gz · Poslední úprava: 2018/04/27 14:07 (upraveno mimo DokuWiki)